wyszukiwanie zaawansowane
1 » Centrum Wojskowe2

Kontakt

 • BASTION
  ul.Koszalińska dz. 2/11
  78-100 Kołobrzeg
  NIP: 898-116-08-70
 • E-mail:sklep@wojsko.com.pl
 • Telefon506 800 634 - sklep
  721 559 558 - sklep
  725 200 609 - rozmiary
 • Godziny działania sklepuNa pytania odpowiadamy: od pon-sob od 10.00 - 18.00

Opinia o produkcie

Genialne urządzenie Będę miał czym drzewka spryskiwać :D
Ocena produktu 5/5

Centrum Wojskowe

alt

 

 

CENTRUM WOJSKOWE BASTION
 

"Bastion" posiada w swojej kolekcji dwa czołgi T55, samochody pancerne, transportery opancerzone, pływający transporter samobieżny i nie tylko. Kolekcja ta służy przede wszystkim przejażdżkom po poligonie, które dostarczają wszystkim uczestnikom niepowtarzalnych doznań, polegających na bezpośrednim obcowaniu ze sprzętem - co do tej pory możliwe było tylko w wojsku.

Pojazdy można także zwiedzać. Na naszym terenie w sezonie letnim skorzystać można z posiłku z wojskowej kuchni polowej. Funkcjonuje również całoroczny market wojskowy z artykułami wojskowymi.

Ofertę "Bastionu" kierujemy do wszystkich zainteresowanych niekonwencjonalną formą wypoczynku i dobrą zabawą.
Posiadamy możliwość organizacji imprezy na terenie wskazanym przez klienta. Współpracujemy również z organizatorami takich przedsięwzięć. Organizujesz różnego rodzaju eventy? Skontaktuj się z nami.

Zapraszamy także wszystkich szukających atrakcji nad morzem, a także organizatorów wyjazdów grupowych (kolonii, zielonych szkół, wycieczek klasowych, obozów sportowych, harcerskich, itp). Dla grup stosujemy zniżki w zależności od ich liczebności. Opiekunowie grup uczestniczą w imprezie gratis. Gwarantujemy bezpieczeństwo, a warunki jazdy t.j. tempo i trasę dostosowane są do oczekiwań i wymogów naszych gości.
 

 
altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt
 

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl